نرم افزارهای اداری و مالی هوشمندافزار

حسابداری، اموال و استهلاک، حقوق و دستمزد، خرید و فروش، انبارداری، سهامداران، صندوق، پرسنلی، دبیرخانه

نرم افزارهای اداری و مالی

در دنیای پرشتاب و رقابتی امروز، کسب و کاری موفق خواهد بود که به انواع اطلاعات و اسناد و مدارک مورد نیاز خود در اسرع وقت دسترسی داشته باشد. نرم افزارها یکی از ملزومات مدیریتی برای شرکتها و سازمانها  می باشد و به طور حتم باید مدیران از نرم افزارهای کارآمد و مناسب برای کسب و کار بهره گیرند.

انتخاب نرم افزارهای که دارای پیچیدگی‌ و نیازمند امکانات سخت افزاری بالای باشد مسلماً باعث کند شدن فرایند کاری کسب‌وکارها می شود. از طرفی وجود مشتریان قدرتمند باعث می شود چندان رغبتی از آنها نگردد و ازسوی دیگر عدم ارائه پشتیبانی باعث عدم رضایت مندی مشتریان می گردد.

لذا طراحان هوشمندافزار با تلاش شبانه روزی خود مبادرت به تولید نرم افزارهای انعطاف پذیر و با حداقل سخت افزار مبادرت می نماید تا همگان بتوانند به راحتی استفاده کنند.

نرم افزارهای هوشمندافزار

نرم افزار حسابداری، به عنوان قلب تپنده فرآیند مالی هر شرکت و سازمان، نیازمند ساختاری مستحکم و در عین حال منعطف، به منظور سازگاری با هر نوع ساختار مالی می‌باشد. حسابرسی و به طور کلی مدیریت اموال از سال‌های دور اهمیت زیادی داشته است. علم حسابداری، همواره سبب شده است که انسان‌ها بتوانند راحت‌تر و طبق یک فرآیند مشخص، به مسائل مالیِ کسب و کار یا حتی مسائل مالی شخصی خودشان بپردازند. بدون شک یکی از راه‌ها و چالش‌های موفقیت در شرکت‌ها و موسسات تجاری دسترسی به گزارش‌های دقیق و شفاف و گویای مالی به شمار میرود.

اموال و استهلاک، دارایی‌های ثابت، بخش قابل ملاحظه‌ای از دارایی‌های هر شرکت و سازمان را تشکیل می‌دهد. برای حفظ سوابق و انعکاس صحیح آن ها در گزارشات و در انتها مدیریت تغییرات مالی دارایی، اعم از اصلاح بها، استهلاک، تجدید ارزیابی، کاهش ارزش و … جهت تشکیل اسناد حسابداری مناسب و ارائه گزارشات مالی، اجتناب ناپذیر خواهد بود.

نرم افزار حقوق و دستمزد، بی شک یکی از ارزشمندترین دارایی‌های هر شرکت و سازمان، پرسنل آن هستند و یکی از مهم‌ترین موارد مرتبط با پرسنل، شناسایی، محاسبه، ثبت و انعکاس اطلاعات مربوط به حقوق و مزایای کارکنان می‌باشد.

نرم افزار صندوق، بخشی از نرم افزار مالی است که دارای امکاناتی چون، دریافتی ها، پرداختی ها، موجودی روزانه صندوق، تفکیک هزینه ها و .. می‌باشد

نرم افزار صندوق قرض الحسنه، امروزه نیاز به سیستمهای مکانیزه برای مدیریت حسابهای اعضای صندوق بخصوص زمانیکه تعداد اعضای صندوق در حال افزایش می باشد برای صاحبان صندوق امری ضروریست.

نرم افزار انبارداری، موجودی مواد و کالا بخش قابل ملاحظه‌ای از دارایی‌های بسیاری از شرکت‌ها را تشکیل می‌دهد و به همین جهت انعکاس دقیق اطلاعات مرتبط با آن‌ها، نقش به‌سزایی در ارائه‌ی دقیق عملکرد و وضعیت واحدهای تجاری دارد. تعدد کالاها و لزوم طبقه بندی آن‌ها بر اساس ویژگی‌های گوناگون و همچنین ورود و خروج آنها از انبار و … از جمله مسائلی هستند که دسترسی به نرم‌افزاری حرفه‌ای و جامع در حوزه‌ی انبار و موجودی کالا را ضروری می‌سازد.

نرم افزار پرسنلی، جهت ثبت و نگهداری اطلاعات و ارائه آمار و گزارشات دقیق و کامل پرسنل در هر سازمان از قبیل: احکام کارگزینی پرسنل، وضعیت کنونی آنان و حفظ اطلاعات تکمیلی هریک همانند سوابق تحصیلی، سوابق کاری، سوابق دوره های آموزشی، سوابق علمی و پژوهشی، سوابق بیمه ای، سوابق تشویقی، سوابق زبانهای خارجی، سوابق احکام، سوابق طرحها و خدمات ارزنده، سوابق مهارتها، سوابق تحقیق، سوابق تألیفی، سوابق ورزشی و … نیازمند نرم افزار جامع می باشد.

نرم افزار سهامداران: نرم افزار سهام  جهت بررسی سوابق دقیق سهامداران، افزایش سرمایه، فروش سهام و سایر فرآیندهای لازم بر روی داده ­ها و تعامل سهامدارن با شرکت را ساده­ تر و دقیق ­تر می­ کند.

نرم افزار دبیرخانه و بایگانی اسناد: دبیرخانه یکی از مهمترین بخش های ادارات و شرکت های خصوصی و دولتی است که همواره با نامه و کاغذ های بسیار زیادی سرو کار دارد. از اینرو ثبت نامه های صادره و وارده به همراه تمامی ضمائم آن ها به هر نوع فرمتی، جستجو و گزارشگیری دقیق و آسان توسط کاربر، بایگانی و آرشیو نامه ها یکی از مهمترین مشکلاتی است که دراین بخش از ادارت با آنها سر و کار دارد. فلذا داشتن نرم افزار دبیرخانه در هر سازمانی ضروری می باشد.

دیدگاه مشتریان ما

نرم افزارهای هوشمندافزار بسیار عالی و دارای امکانات بسیار زیادی است و کارکردن با آن خیلی راحت می‌باشد.

عبدالله اکباتانمعاون دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه گیلان

نرم افزارهای هوشمندافزار به صورت کاربردی طراحی شده و دارای امکانات بسیار زیادی است و کارکردن با آن بسیار راحت می‌باشد.

حامد رضوان نیاکارشناس ارشد کامپیوترسازمان چای

نرم افزارهای هوشمندافزار عالی، قدرتمند و آسانی هستند و هر شخصی خیلی راحت می تواند با آن کار کند و دارای پشتیبانی بسیار خوبی برخودار است.

بهمن کاکوئیمدیر عاملشرکت چایسازی لیل

نرم افزارهای هوشمندافزار جامع هستند و بسیار راحت طراحی شده و دارای امکانات خیلی زیادی است.

رضا رضائیانکارشناس چای شرکت چایسازی نوبر